Flatcoated Retrievers for Work, Show and Fun

Home

Onze Honden:

Reuen:

Finn

Jörre

Vinter

Dabbe

Toff

Bluff

 Teven:

Dazzle

Happy

Duffee

Ferre

Sommer

Phoebee

Pomme

 

Puppies

Jacht

Crufts

 

In Memoriam:

Truffle

Leffe

Dice

Pepper

Biba

Links

Facebook-New-Logo-2013 - kopie

Pepper logo lever


Show resultaten van:

 

Velvet Hunters Brand New Day

“Dazzle”

 

Dazzle Bournemouth 2008

 

 

Veteranenklas:

 

23-08-2015 Leipzig (D) “German Winner  1e pl Vet.CAC/VDH/DRC – Mrs. I. Grill

Beste Veteraan

 

GERMAN VETERAN WINNER 2015

 

DUITS RETRIEVER CLUB VETERANEN KAMPIOEN

 

22-08-2015 Leipzig (D) 1e pl Vet.CAC/VDH – Mr. R. Doedijns

Beste Veteraan

 

VDH-VETERANENSIEGER LEIPZIG 2015

 

26-07-2015 Rotterdam (NL) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC/Res.CAC – Mrs. G. Groeneweg- de Klerk

 

25-07-2015 Hoisdorf (D) 1e pl Vet.CAC/VDH/DRC – Mrs. K. Nieminen

 

19-07-2015 Luhmühlen (D) 4e pl – Mr. C. Søndergaard

 

12-07-2015 Stuhr (D) 1e pl Vet.CAC/VDH/DRC – Mr. J.E. Ek

 

VDH VETERANEN KAMPIOEN

 

28-06-2015 Tanlay (Fr) Regionale D’ Élevage RCF 1e pl Uitmuntend – Mrs. G. Wicklow

 

Tanlay RCF 2015 Show

 

Exposanten Tanlay (Fr) Regionale D’ Élevage

 

11-06-2015 Milaan (I) World Dog Show 2015 Uitmuntend – Mrs. S. Whittaker

 

Dazzle WDS 2015 Milaan

 

Dazzle Veteranenklas World Dog Show 2015

 

06-07-2015 Lommel (B) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Mr. J. Verrees

 

30-05-2015 Neumünster (D) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC/VDH – Mr. H. Almgren

Veteranen BOB

Shortlisted (6) Best In Show Veteraan

 

24-05-2015 Arnhem (NL) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Res.CAC –Mrs. I. v. Adrichem Boogaert-Kwint

Beste Veteraan

2e pl Best In Show Veteraan

 

17-05-2015 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 2e pl Uitmuntend – Mrs. L. Strudwick

 

10-05-2015 Dortmund (D) “Europasieger” 2e pl Uitmuntend Res.Vet.CAC/VDH/DRC – Mrs. C. Östman

 

08-05-2015 Dortmund (D) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC/VDH – Mr. H. Wiblishauser

Beste Veteraan / Veteranen BOB

 

VDH-FRÜHJAHR-VETERANENSIEGER 2015

 

03-05-2015 Kampioenschapsclubmatch BRC (B) 2e pl Uitmuntend -  Mr. F. Whyte

 

03-05-2015 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 2e pl Uitmuntend – Mr. A. Thioloy

 

18-04-2015 Antwerpen (B) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Mr. J. Gelaude

Beste Veteraan

 

29-03-2015 Luxemburg (Lux) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Mr. W. Van Den Broeck

Beste Veteraan

 

LUXEMBURGS VETERANEN KAMPIOEN

 

05-03-2015 Birmingham (UK) Crufts  - Mrs. S. Stevenson

 

01-03-2015 Groningen (NL) 2e pl Uitmuntend – Mr. F.A. Thorsen

 

21-02-2015 Hoogstraten (B) 1e pl Uitmuntend Vet.CAC – Mr. Ehrenreich Günther

Beste Veteraan

 

Kampioensklas:

 

15-12-2013 Amsterdam (NL) “Winner” 1e pl Uitmuntend CACIB – Mr. D. Antonopoulos

 

Dazzle Winner 2013

 

Dazzle “Winner” 1e  pl. Kampioensklas CACIB

 

30-06-2013 Genk (B)  1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mr. A. Simons

Beste Teef / BOS

 

BELGISCH KAMPIOEN

 

02-06-2013 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Uitmuntend – Mr. J. Irvine

 

Fokkersklas:

 

02-06-2013 Belgische Retriever Club Show BRC (B) 2e pl Uitmuntend – Mr. B. Facq

 

12-05-2013 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 2e pl Uitmuntend – Mrs. P. Cole

 

Kampioensklas:

 

09-03-2013 Birmingham (UK) “Crufts” Open Class – Mrs. B.A. Johnson

 

09-12-2012 Brussel (B)  Brussels Dog Show” 2e pl Uitmuntend Res. CAC – Mr. F. Scholes-Colaerd

 

25-11-2012 Amsterdam (NL) “Winner”1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mr. Eytan Hendel

Beste Teef / BOS

 

WINSTER 2012

cruftslogo

Qualified for 2013

 

Dazzle Winner 2012

 

Dazzle “Winner” 2012 CAC-CACIB-BOS  Winster 2012

 

11-11-2012 Karlsruhe (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Mrs. B. Roed

 

10-11-2012 Karlsruhe (D) CAC/VDH/DRC – CACIB – BOS – Mrs. M. Holm-Hansen

Beste Teef / BOS

 

SIEGER BADEN-WÜRTTEMBERG 2012

 

Open klas:

 

26-05-2012 Bath (UK) Reserve – Mrs. L. Strudwick

 

Bath 2012 Chinook, Duffee en Dazzle

 

Chinook Reseve, Duffee 2e en Dazzle Reserve

 

Kampioensklas:

 

20-05-2012 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) Uitmuntend – Mrs. V. Stibbe-Willis

 

11-05-2012 Dortmund (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – Mr. C.A. Atkinson

 

14-10-2011 Dortmund (D) “Bundessieger” 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – CACIB - BOS – Mrs. S. Desserne

Beste Teef / BOS

 

BUNDESSIEGER 2011

cruftslogo

Qualified for 2012

 

02-09-2011 Leeuwarden (NL) “European Dogshow 2011”  2e pl Uitmuntend – Mrs. L. Mach

 

Open klas:

 

21-08-2011 Builth Wells (UK) 2e pl – Mrs. S. Lane

cruftslogo

Qualified for 2012

 

Kampioensklas:

 

17-07-2011 Mertert (L) Kampioenschapsclubmatch Retrieverclub Luxemburg 2e pl Uitmuntend Res.CACL – Mrs. S. Goodman

 

Open klas:

 

08-07-2011 Parijs (Fr) “World Dog Show” Uitmuntend - shortlisted – Mrs. R. Rault

 

Dazzle Worldshow 2011

 

07-07-2011 Parijs (Fr) “Championnat” Uitmuntend - shortlisted – Mr. P. Iversen

 

03-06-2011 Senec (SK) 1e pl Uitmuntend CAC – Mrs. Witkowska

 

SLOWAAKS KAMPIOEN

 

Fokkersklas:

 

29-05-2011 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 1e pl Uitmuntend Res.CAC – Mrs. L. Strudwick

Reserve Beste Teef

 

Kampioensklas:

 

07-05-2011 Dortmund (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC – Mr. A. McKiernan

 

06-05-2011 Dortmund (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC – Mrs. C. Collins

 

25-04-2011 Leeuwarden (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mr. R. Lane

Beste Teef / Best Of Breed

 

29-01-2011 Herrenberg (D) 3e pl Uitmuntend – Mrs. H. Warendorf

 

29-08-2011 Schwarmstedt (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Mr. J. De Cuyper

 

DUITS RETRIEVER CLUB KAMPIOEN

 

18-04-2011 Goes (NL) 1e pl Uitmuntend Res.CAC/Res.CACIB – Mr. J. Verrees

 

28-03-2010 Luxemburg (L) 3e pl Uitmuntend – Mrs G. Werner

 

25-03-2010 Leiden (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mrs. T. v. Adrichem-Bogaert-Kwint

Beste Teef / Best Of Breed

5e pl – BIG

 

INTERNATIONAAL KAMPIOEN CIE

 

cruftslogo

Qualified for Life

 

07-03-2010 Groningen (NL) 1e pl Uitmuntend – Mrs. L. Hägglund

 

06-02-2010 Eindhoven (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mr. W. Wellens

Beste Teef / Best Of Breed

 

31-01-2010 Moeskroen (B) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mr. J. De Cuyper

Beste Teef / Best Of Breed

 

09-01-2010 Hoogstraten (B) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mr. F. Johnsson

Beste Teef / Best Of Breed

 

29-11-2009 Amsterdam (NL) “Winner” Uitmuntend – Mr. P. Iversen

 

18-10-2009 Dortmund (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – Res.CAC – Mr. W. Schicker

 

17-10-2009 Dortmund (D) “Bundessieger” 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Mrs. S.Rathenau

 

11-10-2009 Bratislava (Sk) “World Dog Show 2009” 4e pl Uitmuntend – Mrs. L. Zake

 

10-10-2009 Bratislava (Sk) “World Retriever Club Show 2009” 4e pl Uitmuntend – Mrs. L. Hägglund

 

04-10-2009 Zwolle (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mrs. J. Lane

Beste Teef / BOS

 

03-10-2009 Charleroi (B) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mr. J. Verrees

Beste Teef / BOS

 

09-08-2009 Weeze-Wissen (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC – Mr. E.W. Pedersen

 

08-08-2009 Ludwigshafen (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – CACIB – BOS – BOB – Mr. E. Deutscher

Beste Teef / Best Of Breed

 

RHEINLAND-PFALZ-SIEGER 2009

 

02-08-2009 Bremen (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – Mr. P. Beyersdorf

 

01-08-2009 Bremen (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – CACIB – BOS – BOB – Mrs. G. Werner

Beste Teef / Best of Breed

 

Open klas:

 

26-07-2009 Luik (B) 1e pl Uitmuntend Res.CAC – Res.CACIB – Mrs. M. Shiboleth

 

GOLDEN CHALLENGER 2009

 

Kampioensklas:

 

12-07-2009 Hoïsdorf (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC – Mr. P. Iversen

 

Dazzle Hoisdorf 2009 1

 

Dazzle Hoisdorf 2009 2

 

Dazzle Hoisdorf 2009 3

 

05-07-2009 Timmerlage (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Mrs. L. Hägglund

 

Open klas:

 

27-06-2009 Aichach (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Mr. R. Strudwick

 

Kampioensklas:

 

13-06-2009 Parijs “Championnat” 1e pl Uitmuntend Res.CACIB – Mrs. M. Legrand-Leloup

 

07-06-2009 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 2e pl Uitmuntend – Mrs. S. Oxford

 

06-06-2009 Kampioenschapsclubmatch BFRC (B) 1e pl Uitmuntend – Mrs. S. Jarmer

 

31-05-2009 Arnhem (NL) 2e pl Uitmuntend – Mr. W. Wellens

 

24-05-2009 Oldenburg (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – CACIB – BOS – Mr. M. Zidar

Beste Teef / BOS

 

22-05-2009 Oldenburg (D) 1e pl uitmuntend CAC/VDH – CACIB – BOS – BOB – Mr. U. Fischer

Beste Teef / Best Of Breed

 

Open klas:

 

16-05-2009 Diedersdorf (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – BOS – BOB – Mrs. C. Collins

Beste Teef / Best Of Breed

 

SIEGERBRANDENBURG 2009

 

Dazzle Diedersdorf 2009 BOB 1

 

Dazzle 1e pl open klas CAC- BOS – BOB

 

Dazzle BOBs diedersdorf 2009

 

BOB’s Diedersdorf 2009

 

Kampioensklas:

 

10-05-2009 Alkmaar (NL) 2e pl Uitmuntend – Mrs. G. Groeneweg-de Klerk

 

01-05-2009 Dortmund (D) “Europasieger” 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – CACIB – BOS - BOB – Mrs. T. v. Adrichem-Bogaert-Kwint

Beste Teef / Best Of Breed

 

VDH EUROPASIEGER 2009

 

25-04-2009 Goes (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mrs. E. Mjelde

Beste Teef / Best Of Breed

5e pl – BIG

 

13-04-2009 Leeuwarden (NL) 1e pl Uitmuntend Res.CACIB – Mrs. H. Jokisilta

 

29-03-2009 Luxemburg (L) 1e pl Uitmuntend CACL – CACIB – BOS – Mr. B. Matakovic

Beste Teef

cruftslogo

Qualified for 2010

 

LUXEMBURGS KAMPIOEN

 

14-03-2009 Leiden (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mrs. A. Stuifbergen-Hoetjes

Beste Teef / Best Of Breed

 

07-03-2009 Birmingham (UK) “Crufts” Limit Class shortlisted – Mr. J. Irving

 

Dazzle Crufts 2009 1

 

 

Dazzle Crufts 2009 2

 

Dazzle Crufts Limit Class shortlisted

 

21-02-2009 Hoogstraten (B) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – BOB – Mr. K. Young

Beste Teef / Best Of Breed

 

15-02-2009 Rheinberg (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH/DRC – Mrs. M. Kavcic

 

07-12-2008 Kassel (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – CACIB – BOS – BOB – Mrs. M. Ermshausen

Beste Teef / Best Of Breed

 

Dazzle Kassel dec2008 -1

 

Dazzle Kassel International Show 1e Kampioensklas

 

Dazzle Kassel dec2008-2

 

Dazzle Kassel International Show BOB

 

06-12-2008 Kassel (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – CAC – BOS - BOB – Mr. E. Deutscher

Beste Teef / Best Of Breed

6e pl – BIG

 

Dazzle Kassel 06-12-2008

 

Dazzle Kassel National Show BOB

 

Open klas:

 

30-11-2008 Amsterdam (NL) “Winner” 1e pl Uitmuntend Res.CACIB – Mr. M. Amstrong

 

02-11-2008 Nefra Championship Show (UK) Limit Class – Reserve -  mrs. M. Scott

 

18-10-2008 Dortmund (D) 1e pl Uitmuntend CAC/VDH – CAC – BOS – BOB – Mr. R. Oliviera

Beste Teef / Best Of Breed

2e pl – BIG

 

17-10-2008 Dortmund ( D) “Bundessieger” 1e pl Uitmuntend CAC/VDH/DRC – Mr. R. Sauge

 

05-10-2008 Budapest (H) Europese Retriever Clubshow 2008 1e pl Uitmuntend CAC – BOS – Mr. J. De Cuyper

Beste Teef

 

EUROPEES CLUBWINSTER 2008

 

CLUBWINSTER HONGARIJE 2008

 

Dazzle Budapest Clubwinster 2008 2

 

04-10-2008 Budapest (H) “European Dog Show 2008” 3e pl Uitmuntend – Mr. S. Lovenkjaer

 

14-09-2008 Zwolle (NL) 3e pl Uitmuntend – Mrs. S. Oxford

 

06-09-2008 Luxemburg (L) 2e pl Uitmuntend Res.CACL – Mrs. M. Melchior

 

31-08-2008 Rotterdam (NL) 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mr. R. Doedijns

Beste Teef

 

NEDERLANDS KAMPIOEN

Kampioenskruisjes

 

11-08-2008 Bournemouth (UK) Championship Show 1e pl Limit Class  CC – BOS – BOB – Mr. D. Hutchison

Beste Teef / Best Of Breed

3e pl Gundog Group

 

Dazzle CC UK Bournemouth   Dazzle CC UK Bournemouth BOB

 

Dazzle CC Beste Teef                        Dazzle Best Of Breed

 

Dazzle Courtbeck Cup 2008

 

Uitreiking Courtbeck Cup door Mrs. Helen Beckwith

 

COURTBECK CUP 2008

 

Dazzle Bournemouth 2008

 

Dazzle CC Bournemouth BOS, BOB, Group-3

 

Zij is de eerste Nederlandse Flatcoated Retriever die een CC wint in de UK

 

cruftslogo

Qualified for Life

 

06-07-2008 Stockholm (S) “World Dog Show 2008” Uitmuntend – Mr. K. Edh

 

05-07-2008 Kungsängen (S) Svenska Spaniel-och Retrieverklubben  Uitmuntend – Mr. C. Mackay

 

04-07-2008 Kungsängen (S) Flatcoated Retriever Klubben Uitmuntend – Mr. D. Bellamy

 

08-06-2008 Nitra (Sk) Kampioenschapsclubmatch Retrieverclub Slowakije 1e pl Uitmuntend CAC – Mrs. M. Gyárfás

 

07-06-2008 Nitra (Sk) “Winner” 1e pl Uitmuntend CAC – CACIB – BOS – Mr. L. Pichard

Beste Teef

 

SLOWAKIA WINNER 2008

 

06-06-2008 Senec (Sk) 1e pl Uitmuntend CAC – Mrs. Vitková

 

18-05-2008 St. Gallen Jubiläums-Ausstelung (Ch) 1e pl Uitmuntend 2x CAC – CACIB – BOS – Mrs. M. Scott

Beste Teef

 

SCHWEIZER JUBILÄUMS-SIEGERIN

 

17-05-2008 St. Gallen (Ch) 2e pl Uitmuntend Res.CAC – Mrs. R. Talbot

 

04-05-2008 Dortmund (D) Uitmuntend – Mr. L. Pichard

 

Fokkersklas:

 

03-05-2008 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) Uitmuntend – Mrs. V. Stibbe-Willis

 

Jongenhondenklas:

 

Leeuwarden (NL) 3e pl uitmuntend – Mrs. Y. Jaussi

 

07-03-2008 Birmingham (UK) “Crufts” shortlisted – Mr. M. Amstrong

 

Dazzle Crufts 2008 (2)

 

Dazzle Yearling Class shortlisted

 

16-02-2008 Rheinberg (D) 2e pl Uitmuntend Res.CAC/VDH – Mrs. P. Poduschka-Aigner

 

26-01-2008 Herrenberg (D) 3e pl Uitmuntend – Mrs. T. Illukka

 

 Jeugdklas:

 

14-10-2007 Dortmund (D) Uitmuntend – Mr. F. Kane

 

12-10-2007 Dortmund (D) Zeer Goed – Mr. H. Wiblishauser

 

07-10-2007 Zwolle (NL) Zeer Goed – Mr. B. Izzard

 

06-10-2007 Rostock (D) 2e pl Uitmuntend Res.J.CAC/VDH – Mrs. L. Jonsson

 

29-09-2007 Maastricht (NL) 3e pl Uitmuntend – Mr. D. McCoy

 

15-09-2007 Winnenden (D) 1e pl Uitmuntend J.CAC/VDH/DRC – Mr. J. Verrees

 

08-09-2007 Lich (D) 2e pl Uitmuntend Res.J.CAC/VDH/DRC – Mrs. L. Jonsson

 

01-09-2007 Luxemburg (L) 3e pl Uitmuntend – Mrs. A. Cerne

 

26-08-2007 Rotterdam (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Res.CAC – Mrs. R. Kadike-Skadina

 

12-08-2007 Ludwigshafen (D) 1e pl Zeer Goed J.CAC/VDH – Mr. J.H. Mello

Beste Jeugdhond

 

RHEINLAND-PFALZ-JUGENDSIEGER 2007

 

10-08-2007 Berghem(NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mrs. F. Lochs-Romans

 

NEDERLANDS JEUGD KAMPIOEN

 

22-07-2007 Mertert (L) Kampioenschapsclubmatch Retriever Club Luxemburg 2e pl Uitmuntend Res.J.CACL – Mr. R. Sauge

 

23-06-2007 Brussel (B) “Brussels Dog Show” 1e pl Uitmuntend – Mr. J. Verrees

 

BELGIAN JUNIOR WINSTER 2007

 

cruftslogo

Qualified for 2008

 

09-06-2007 Zagreb (Hr) “European Dog Show 2007” 4e pl Uitmuntend – Mr. T. Jakkel

 

03-06-2007 Kampioenschapsclubmatch Retriever Club Slowakije 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mr. J. De Cuyper

Beste Jeugdhond

 

SLOWAAKS JEUGD KAMPIOEN

 

02-06-2007 Nitra (Sk) 1e pl Uitmuntend J.CAC – BOB – Mr. M. Kaspar

Beste Jeughond

Best Of Breed

 

01-06-2007 Senec (Sk) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Mr. S. Miroslav

Beste Jeugdhond

 

dazzlesennec

 

Dazzle Senec 1e pl J.CAC - Beste Jeugdhond

 

27-05-2007 Arnhem (NL) Zeer Goed – Mr. B. Meersman

 

20-05-2007 Kampioenschapsclubmatch FRC (NL) 1e pl Uitmuntend –J.CAC – CAC – BOS – BOB – Mr. R. Strudwick

Beste Teef / Best Of Breed

BEST IN SHOW

 

CLUB WINNAAR 2007

 

Dazzle stand web

 

Dazzle Clubwinnaar 2007

 

dazzle-foto-7

 

12-05-2007 Diedersdorf (D) 4e pl Uitmuntend – Mrs. T. v. Adrichem-Bogaert-Kwint

 

05-05-2007 Montlucon (Fr) “Championnat” 1e pl Uitmuntend – Mr. D. Hutchison

Beste Jeugdhond

 

JEUNE DE CHAMPIONNAT De FRANCE 2007

 

cruftslogo

Qualified for 2008

 

dazzle 1 jaar

 

Dazzle 1 jaar

 

28-04-2007 Oldenburg (D) 2e pl Zeer Goed Res.J.CAC/VDH – Mrs. L. Ubrová

 

14-04-2007 Erfurt (D) 2e pl Uitmuntend Res.J.CAC/VDH – Mrs. S. Radtke

 

09-04-2007 Leeuwarden (NL) Uitmuntend – Mrs. K. Nieminen

 

01-04-2007 Luxemburg (L) Uitmuntend – Mr. Goubie

 

25-03-2007 Leiden (NL) 2e pl Uitmuntend – Mrs. G. Halff-v. Boven

 

03-03-2007 Groningen (NL) 4e pl Zeer Goed – Mrs. P. v. Dee-Vogelaar

 

Dazzle show groningen 044

 

02-02-2007 Eindhoven (NL) 1e pl Uitmuntend J.CAC – Dr. J. Médard Ringuet

 

Puppyklas:

 

26-11-2006 Amsterdam “Winner” 2e pl Veel Belovend – Mr. Vuorinen

 

Dazzle Show Winner 2

 

Dazzle 6 maanden

 

 

 

Button web - home